+420 608 533 626
přeskočit na hlavní obsah stránky
O nás

O nás


Naše cíle

Chceme našim zákazníkům přinášet specializovaná řešení ušitá na míru jejich potřebám.

Řešení postavená na moderních technologiích.

Řešení, která lze snadno udržovat a kdykoli v budoucnu rozšířit.


Etapy vývoje naší firmy

Od roku 2008 vyvíjíme software výhradně na platformě Microsoft .NET, ve vývojovém prostředí MS Visual Studio. Realizujeme jak klasické desktopové aplikace (klient-server), tak intranetové aplikace ASP.NET 2.0. Jako úložiště dat používáme nejčastěji Microsoft SQL Server. Pro menší aplikace je velmi vhodná jeho bezplatná edice Express

V letech 2006-2007 jsme v roli subdodavatele vytvořili první verzi produktu ZOOM ScoreCARD (pro hodnocení kvality operátorů v kontaktních centrech), dle zadání a pro společnost ZOOM International. Uživatelské rozhraní bylo vytvořeno v MS Access a data uložena v PostgreSQL na Unixu. Tato spolupráce přinesla cenné zkušenosti, ale také zde realizace požadavků narazila na meze možností nástrojů založených na MS Office.

Od roku 2000 jsme preferovali aplikace postavené na Microsoft Access a MS SQL serveru. Pomocí automatizace Access - Excel - Word - Outlook se dařilo dosáhnout maximum produktivity ve vývoji a využití aplikací na bázi MS Office.

V roce 1996 jsme jako jedni z prvních uvedli na trh aplikaci pro zdravotnictví, specializovaný software RTG & SONO, který ve své době používaly i velké nemocnice (např. FN Motol, Nemocnice na Františku, Nemocnice Příbram). Postupně jsme se profilovali jako dodavatel zakázkových aplikací pro firemní zákazníky ze segmentu služeb, obchodu i výroby, kteří požadují originální sw. řešení a dlouhodobou spolupráci při jeho údržbě a dalším rozvoji. Nejčastějším vývojovým nástrojem bylo vývojové prostředí Powersoft (později Sybase) PowerBuilder a Sybase SQL.